آریاساسول

حضور آریاساسول در نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا استانبول

حضور آریاساسول در نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا استانبول
لینک کوتاه کپی شد

شرکت پلیمر آریاساسول با حضور در نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا استانبول، برای توسعه بازار، دیدار با مشتریان و اشتراک‌گذاری آخرین دستاوردها با شرکت‌های برتر دنیا اقدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، سی‌و‌دومین نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا استانبول ۲۰۲۳ از امروز ابتدای آذرماه ۱۴۰۲ در نمایشگاه بین‌المللی استانبول (tuyap) آغاز به‌کار کرد.

شرکت پلیمر آریاساسول همراه با سایر شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه حضور دارد و این رویداد فرصتی برای تعامل رودررو با مشتریان بین‌المللی به‌ویژه مشتریان در بازار منطقه اوراسیا خواهد بود.

نمایشگاه Plast Eurasia 2023 با همکاری سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می‌شود و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت‌ها و برندهای بین‌المللی است.

از آنجایی که صنایع و رشته‌های مرتبط با نمایشگاه پلاستیک استانبول‌، بسیار متنوع و زیاد است، این نمایشگاه در بخش‌های مختلف و حرفه‌ای فعالیت می‌کند و شرکت‌های مطرح و برند‌های بین‌المللی در بخش‌های جداگانه، تولیدات و فناوری‌های خود را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این نمایشگاه مربوط به مواد اولیه و مواد شیمیایی است که در ساخت پلاستیک استفاده می‌شوند و در غرفه‌های این بخش، شرکت‌هایی که در زمینه‌های پلی‌اتیلن، پلی‌اورتان، مواد شیمیایی لاستیک، افزودنی‌های لاستیک، ترکیبات پی‌وی‌سی، تثبیت‌کننده‌های پی‌وی‌سی‌، جوهرچاپ، حلال‌ها و پلیمرهای مهندسی فعالیت دارند، حضور دارند.

کشف آخرین فناوری‌ها، توسعه استراتژی کسب‌و‌کار و مقایسه قیمت‌ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه است.

نمایشگاه پلاستیک استانبول، از سوی شرکت تویاپ و در محل برگزاری نمایشگاه‌های تویاپ در منطقه بیوک چکمه در بخش اروپایی استانبول از یکم تا چهارم آذرماه دایر خواهد بود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه