شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی، از سامانه هوشمند وندورها رونمایی خواهد کرد

شرکت ملی صنایع پتروشیمی، از سامانه هوشمند وندورها رونمایی خواهد کرد
لینک کوتاه کپی شد

مشاور مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی از راه‌اندازی «سامانه هوشمند وندورها» در ایام دهه فجر امسال، خبر داد.

به گزارش ستاد خبری رویداد پتروفن ۱۴۰۲، علی باقری در پنل مکانیزم‌های همکاری شرکت‌های دانش بنیان با صنعت پتروشیمی و ابزارهای حمایتی در دومین روز از پتروفن ۱۴۰۲، تاکید کرد: خوشبختانه قوانین بسیار مناسبی در حوزه حمایت از ساخت داخل در کشور وضع شده و مسئولان بلندپایه کشور و مجموعه حاکمیت از ساخت داخل حمایت قابل توجهی می‌کنند.

مسئول کمیته خودکفایی صنعت پتروشیمی تصریح کرد: در شرکت ملی صنایع پتروشیمی، احصاء نیازهای صنعت را انجام دادیم و این نیازها را به صورت بانک‌های اطلاعاتی در اختیار شرکت‌های دانش بنیان قرار می‌دهیم.

وی ادامه داد: سال گذشته در بررسی وندور لیست‌ها متوجه شدیم چون شرکت‌ها دائما ارزیابی نمی‌شوند، برخی از آنها اساسا زمینه کاری خود را تغییر دادند و تعدادی نیز توانمندی‌هایشان با آوردن تجهیزات و آزمایشگاه‌های جدید و دستیابی به دانش جدید، ارتقا یافته و لزوم یک سامانه برخط برای وندور لیست‌ها احساس شد.

باقری تصریح کرد: شرکت ملی صنایع پتروشیمی با توجه به این موضوع، سامانه هوشمند وندورها را طراحی کرده که اکنون در حال پیاده‌سازی است و انشالله دهه فجر رونمایی خواهد شد.

به گفته مشاور مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در این سامانه امکان ارتباط آنلاین شرکت‌های با وندورها و همچنین به‌روزرسانی توانمندی‌های وندورها وجود دارد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه