پتروشیمی پردیس

انتخاب شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور

انتخاب شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور
لینک کوتاه کپی شد

شرکت پتروشیمی پردیس در «بیست و چهارمین همایش ملی صنعت سبز» موفق به اخذ لوح و تقدیرنامه واحد شایسته تقدیر از سازمان حفاظت محیط زیست کشور گردید.

به گزارش خبرنگار ما:سازمان حفاظت محیط زیست در راستای حمایت از فعالان و بنگاه های اقتصادی و ایجاد فضای رقابت ملی هر ساله همایش قدردانی از واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور را برگزار می کند.

شرکت پتروشیمی پردیس به پاس اهتمام ویژه خود به حوزه محیط زیست و جاری سازی سیستم مدیریت محیط زیست و انجام پروژه های شاخص محیط زیستی در سطح ملی، نظیر تهیه داشبورد پویای سیاهه انتشار آلاینده ها و اجرای پروژه های رد پای آب و رد پای کربن در فرایند تولید محصولات (به عنوان اولین شرکت اجرا کننده این پروژه‌ها در منطقه پارس جنوبی)، موفق به اخذ لوح و تقدیرنامه واحد شایسته تقدیر از بیست و چهارمین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز کشور در سال ۱۴۰۲ گردید.

توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی در حوزه محیط زیست، حمایت از گونه ارزشمند درختان حرا، تولید کود اوره دوستدار محیط زیست، اجرای طرح سبز اوره همت به عنوان اولین پروژه زیست محیطی صنعت پتروشیمی کشور و حمایت از تالاب های استان بوشهر از جمله اقدامات شاخص پتروشیمی پردیس در راستای حفاظت از محیط زیست است.

شاخص‌هایی مانند مدیریت انرژی، پسماند، تولید محصول سبز و ایجاد واحدهای بهداشت و محیط زیست از جمله مؤلفه‌های اصلی سازمان حفاظت محیط زیست در برگزیدن صنایع سبز بود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه