پتروشیمی جم

جلسه ماهانه آنالیز عملکرد کسب‌و‌کار پتروشیمی جم (BPA) برگزار شد

جلسه ماهانه آنالیز عملکرد کسب‌و‌کار پتروشیمی جم (BPA) برگزار شد
لینک کوتاه کپی شد

جلسه ماهانه آنالیز عملکرد کسب‌و‌کار پتروشیمی جم (BPA) با حضور «عبدالرحیم قنبریان»، مدیرعامل، مدیران و روسای واحدهای سازمانی، به طور همزمان در سالن جلسات صبحگاهی مجتمع و دفتر مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ در این جلسه با توجه به پشت سر گذاشتن اورهال، مسائل مهم در خصوص واحدهای تولیدی، گزارشات تعمیرات اساسی، وضعیت ارسال بودجه ۱۴۰۳، پروژه‌های جاری، اهداف و میزان کل تحقق برنامه عملیاتی آبان ماه و چالش‌های کسب و کار مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

همچنین در ادامه این نشست برنامه اجرایی واحدهای مختلف، وضعیت تولید، فروش و سود عملیاتی، ریسک‌های مهم واحدها، پروژه‌های اجرا شده و پیشرفت‌های صورت گرفته و برنامه آتی شرکت با بررسی حجم تولید ماهانه و تجمعی، حجم و ارزش فروش ماهانه و تجمعی، پیش‌بینی تولید، حجم و ارزش فروش ماه آینده، روند تولید و قیمت محصولات نسبت به مدت مشابه، گزارش تعمیرات واحدهای فنی و فرآیند حضور در جایزه تعالی صنعت پتروشیمی ارائه شد.

گفتنی است در این نشست پس از بحث و تبادل نظر در خصوص عملکرد ۸ ماهه شرکت، تعمیرات اساسی سال ۱۴۰۲ و ریسک‌های موجود و پیش‌بینی تولید، مقرر شد روند پایش و تدوین گزارشات ماهانه، ارتقای شاخص‌ها، تلاش در جهت کاهش ریسک و فعالیت برنامه‌محور بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه