پتروشیمی شازند

پیام تسلیت مدیرعامل پتروشیمی شازند در پی حادثه تروریستی کرمان

پیام تسلیت مدیرعامل پتروشیمی شازند در پی حادثه تروریستی کرمان
لینک کوتاه کپی شد

دکتر خلیلی‌نیا در پی حادثه تروریستی کرمان پیام تسلیتی صادر کرد.

دکتر علیرضا خلیلی‌نیا مدیرعامل و عضو هیات مدیره شاراک در پی حادثه تروریستی کرمان که منجر به شهادت جمعی از هموطنان عزیز شده است، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند بدین شرح است:

«وَمَنْ یُطِعِ اللَّهَ وَالرَّسُولَ فَأُولَئِکَ مَعَ الَّذِینَ أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ مِنَ النَّبِیِّینَ وَالصِّدِّیقِینَ وَالشُّهَدَاءِ وَالصَّالِحِینَ وَحَسُنَ أُولَئِکَ رَفِیقًا»

حادثه تروریستی کرمان در سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نشان از کینه‌توزی‌های دشمنان متوحش دارد که کینه مقاومت، صلابت و ایستادگی در برابر ظالمان در دل‌های سیاهشان رخنه کرده و خون پاک انسان‌های بیگناه را اینگونه ناجوانمردانه بر زمین می‌ریزند.

نهضت ماندگار شهید سلیمانی آتشی در جان دشمنان آزادی و آزادگی افروخته است که کوردلان وابسته به جبهه جهل و ظلم، به دنبال ضربه زدن به انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و جبهه مقاومت هستند اما شهادت در مکتب اسلام، اوج آزادگی و ایران اسلامی همواره مظهر شهادت و رشادت است.

اینجانب با تاسف و تاثر، شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان را در حادثه تروریستی کرمان به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت عرض می‌کنم و رجای واثق دارم که روح پاک و مطهر این شهیدان همیشه جاوید، همنشین اولیا الله و شهید سلیمانی عزیز خواهد بود.

علیرضا خلیلی‌نیا

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پتروشیمی شازند

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه