// کد مطلب: ۱۵۷۶۴۰

نفت فلات قاره/

برگزاری نخستین دوره آموزشی نجات از بالگرد و مهار آتش‌سوزی در مجتمع دریایی ابوذر

برگزاری نخستین دوره آموزشی نجات از بالگرد و مهار آتش‌سوزی در مجتمع دریایی ابوذر
لینک کوتاه کپی شد

نبض اقتصاد آنلاین :در راستای ارتقاء دانش ایمنی کارکنان و آشنایی با دستورالعمل‌های واکنش در شرایط اضطراری سقوط بالگرد، نخستین دوره آموزشی HRFF (Helideck Rescue & Fire Fighting) ،برگزار شد

به گزارش طلانیوز: در راستای ارتقاء دانش ایمنی کارکنان و آشنایی با دستورالعمل‌های واکنش در شرایط اضطراری سقوط بالگرد، نخستین دوره آموزشی HRFF (Helideck Rescue & Fire Fighting) ، روز چهارشنبه ۲۹ شهریور به مدت ۲۴ ساعت با همکاری دانشکده سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور کاپیتان مهدی سیدزاده به عنوان مدرس دوره، در مجتمع دریایی نفت و گاز ابوذر برگزار شد.

در این دوره که با شرکت ۲۰ نفر از کارکنان مجتمع برگزار شد، ابتدا شرح وظایف تیم‌های مختلف واکنش در شرایط اضطراری هنگام سقوط بالگرد مرور و در ادامه نحوه مهار آتش‌سوزی و حمل مصدوم به صورت عملی آموزش داده شد. از دیگر اهداف این دوره می‌توان به افزایش هماهنگی بین واحدهای اقدام‌کننده در شرایط اضطراری و الزامات سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص آموزش کارکنان جهت نشست و برخاست بالگرد، اشاره کرد.

در پایان این دوره، مهندس دوستداری معاون مجتمع دریایی ابوذر ضمن استقبال از برگزاری چنین دوره‌هایی، خواستار بروزرسانی و افزایش اطلاعات همکاران در زمینه دوره‌های مربوط به HSE شد.

گفتنی است، واحد HSE مجتمع دریایی ابوذر، پیشگام در راستای ارتقاء سطح دانش و فرهنگ ایمنی همکاران، به صورت پیوسته کلاس‌های آموزشی هفتگی را در خصوص موضوعات مختلف و الزامات HSE، با حضور همکاران مستقر در مجتمع نفت و گاز ابوذر برگزار می‌نماید./روابط عمومی نفت فلات قاره

 

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه