// کد مطلب: ۱۵۴۰۶۵

پتروشیمی خلیج فارس/

افتخاری دیگر از بزرگترین شرکت پتروشیمیایی کشور

افتخاری دیگر از بزرگترین شرکت پتروشیمیایی کشور
لینک کوتاه کپی شد

◽️پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی"ایران اکسپو 2023"،با انتخاب غرفه هلدينگ خلیج‌فارس به عنوان "غرفه برتر"، به كار خود پايان داد.

مراسم اختتاميه پنجمين نمايشگاه توانمندي هاي صادراتی جمهوری اسلامی ایران موسوم به ایران اکسپو 2023، برگزار و هلدينگ خلیج فارس به عنوان برترین شرکت کننده این نمایشگاه معرفي شد.
در این مراسم لوح تقدیر غرفه برتر، به نمایندگی از هلدینگ خلیج فارس به آقای مهرداد عظيمي مدیر برند مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی این گروه اهدا شد.
به گزارش مديريت بـرند، مسئـوليت اجتـماعي و روابط عمـومي شـركت صنـايع پتـروشيمي خليـج فـارس، در این مراسم از ١٠ شرکت برگزیده ديگر شامل شرکت رباتیک پزشکی سینا، هلدینگ دارویی برکت، ایمن مقداد شرق، پتروشیمی پارسیان سپهر، شیرآلات راسان، تونل سد آریانا، طبیعت سبز پارس کهن، سید داوود سمیسام، کاله و شمس الهدی تقدير شد.

تعامل گسترده با دنيا
دکتر نیازی، سرپرست محترم وزارت صمت در مراسم اختتامیه این نمایشگاه با بیان اینکه یکی از رویکردهای اقتصاد مقاومتی، افزایش تعاملات گسترده با دنیاست، گفت: تحقق این هدف مستلزم این است که سیاست‌های تولید صادراتی، سرمایه گذاری برای صادرات و ارتقای کیفی محصولات در دستور کار قرار گیرد.


وی ادامه داد: در همین راستا، می توان به برگزاری کمیسیون های مشترک، توسعه مراکز تجاری در کشورهای هدف، اعزام و پذیرش هیات های تجاری، در نظر گرفتن مشوق های صادراتی و برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو 2023 اشاره کرد.

نیازی با تاکید بر اینکه بر اساس گزارش های اولیه اهداف این نمایشگاه که توسعه بازارهای صادراتی و کسب بازارهای جدید بود، محقق شده است، تصریح کرد: سازمان توسعه تجارت عهده دار وظيفه و مأموريت پيگيري شناسايي و رفع موانع موجود در زمينه قراردادها و تفاهمنامه های منعقد شده شرکت‌های صادراتی با طرف هاي خارجی شده است.
به گفته سرپرست وزارت صمت،در این نمایشگاه، 750 شرکت داخلی از 12 گروه کالایی از جمله محصولات دانش بنیان، تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی، صنعت، مواد غذایی، پتروشیمی، ساختمان، صنایع دستی، خدمات فنی و مهندسی و ... حضور داشتند و حدود 750 مذاکره B2B انجام شد.
در ادامه، تکویری، رئیس برگزاری پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: در این نمایشگاه که بیش از 1300 بازدیدکننده از 71 کشور دنیا برگزارشد، بیش از یک میلیارد دلار قرارداد منعقد شد که تا 2 ماه آینده اجرایی خواهد شد.


پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران از روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه 1402 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران گشايش يافت.

افتخاری دیگر از بزرگترین شرکت پتروشیمیایی کشور

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه