// کد مطلب: ۱۵۵۵۲۲

پلیمر آریا ساسول/

آریاساسول در عزای سیدالشهداء (ع)

آریاساسول در عزای سیدالشهداء (ع)
لینک کوتاه کپی شد

همزمان با برگزاری مراسم سید و سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام، موکب هیئت مصباح‌الهدی شرکت پلیمر آریاساسول پذیرای محبان اهل بیت علیهما السلام است.

به گزارش طلانیوز؛ موکب هیئت مصباح‌الهدی برای دومین سال پیاپی با همکاری بخش‌های مختلف شرکت پلیمر آریاساسول در شهر عسلویه برپا شده است.

امسال همزمان با برگزاری این مراسم محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل به‌همراه مدیران ارشد شرکت نیز با حضور در این مراسم معنوی برای عزاداری و همراهی با عزاداران حسینی در محل این موکب حاضر شدند.

پس از این مراسم بود که مدیران آریاساسول با حضور در مسجد امام علی علیه‌السلام شهرک پردیس جم به عزاداری برای سید و سالار شهیدان پرداختند.

مدیران آریاساسول در ادامه با حضور در عزاداری آیینی منطقه، با مردم بومی در گرامی داشت این آیین همراهی کردند.

حیدرزاده از فرصت پیش آمده و حضور در شهرک پردیس جم استفاده کرد و به‌همراه مدیران ارشد در بازدیدی از منازل سازمانی شرکت پلیمر آریاساسول جویای احوال مدیران، کارکنان و خانواده‌های آن‎‌ها شد.

لازم به ذکر است آریاساسول شرکت پیشگام در برپایی موکب در بین شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به‌شمار می‌رود.

هیئت مصباح‌الهدی به‌مدت ۱۳ شب آماده خدمت‌رسانی به محبان حسین علیه‌السلام در موکب عسلویه است، همچنین برگزاری مراسم عزاداری، زیارت عاشورا و سخنرانی در باب حکمت اهل بیت علیهماالسلام هر روز و هر شب در مسجد رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم واقع در شرکت پلیمر آریاساسول برگزار می‌شود.

گفتنی است برنامه‌های این شرکت برای ایام عزاداری حسین علیه‌السلام از جمله برنامه سخنرانی‌های کوتاه به‌صورت اینترنتی در بسترهای مختلف فضای مجازی پوشش داده می‌شود. روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه