// کد مطلب: ۱۵۵۵۲۷

پلیمر آریا ساسول/

اهدا لوح تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان بوشهر به مدیرعامل آریاساسول

اهدا لوح تقدیر مدیرکل سازمان انتقال خون استان بوشهر به مدیرعامل آریاساسول
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول با اشاره به استانداردهای انسانی شرکت، از اشتیاق و تعهد مدیران و کارکنان برای اهدای خون و کمک به‌همنوع سخن گفت.

به گزارش طلانیوز؛ مدیران سازمان انتقال خون استان بوشهر عصر امروز (سوم مرداد ۱۴۰۲) با حضور در شرکت پلیمر آریاساسول از مدیرعامل و کارکنان این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین بانک اهدای خون صنعت کشور، همچنین کمک‌های عامل‌المنفعه برای احیای خدمات مرکز انتقال خون شهرستان کنگان قدردانی کردند.

محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول، در این دیدار با بیان اینکه کارکنان شرکت برای اهدای خون و کمک به‌همنوع همواره مشتاق هستند و این مهم را از مدیریت مطالبه می‌کنند، گفت: امیدواریم این جدیت و تعهد کارکنان آریاساسول الگویی برای شرکت‎‌های پتروشیمی و صنعتی منطقه باشد و شعار «اهدای خون، اهدای زندگی» به باور قلبی سازمانی آن‌ها تبدیل شود.

وی با اشاره به سختی کار در صنعت پتروشیمی و به‌ویژه در شرایط آب و هوایی سخت منطقه، تصریح کرد: با وجود گرمای طاقت‌فرسا و کار سنگین عملیاتی، کارکنان آریاساسول خود را متعهد به انجام این عمل خیر، انسانی و به تعبیری وظیفه شرعی می‌دانند تا بتوانند با این اقدام خداپسندانه، درد بیماران نیازمند به خون را اندکی تسکین دهند.

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول، کشف واحد خونی نادر در شرکت پلیمر آریاساسول را اتفاقی مبارک و موجب خرسندی کارکنان برشمرد و گفت: پیوستگی اهدای خون و نیت خیر همکاران شرکت آریاساسول این اتفاق مهم را به‌دنبال داشته و انگیزه‌ای برای تداوم این مسیر و اهدای مستمر خون کارکنان شده است و انتظار داریم به‌زودی ۳ نوبت اهدای سالانه خون در آریاساسول در آینده نزدیک به ۴ نوبت در سال برسد.

حیدرزاده با تأکید بر اینکه کارکنان شرکت استمرار اهدای خون را وظیفه خود می‌دانند، تصریح کرد: شرکت پلیمر آریاساسول با تکیه بر استانداردهای والای خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، اقدام‎های عام‌المنفعه و کمک به‌همنوع را جزئی از وظایف سازمانی می‌داند.

آریاساسول زبانزد مردم استان بوشهر در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی

علیرضا باستین، مدیرکل سازمان انتقال خون استان بوشهر، ضمن قدردانی از مدیرعامل و کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول به‌دلیل تعهد در اجرای خدمات همنوع دوستی و اهدای خون، گفت: مرکز اهدای خون شهرستان کنگان در انجام عملیات خونگیری و تعدد افراد اهدا کننده شناخته شده است و شرکت پلیمر آریاساسول به‌عنوان بزرگ‌ترین بانک اهدای خون صنعت کشور نقش بزرگی در این موضوع ایفا کرده است.

وی نقش شرکت پلیمر آریاساسول را در ارتقا جایگاه اهدا خون استان حائز اهمیت برشمرد و تصریح کرد: کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول با ثبت رکورد تعدد اهدای خون، این شرکت را به‌عنوان یک مُبلغ فرهنگ خون‌رسانی معرفی کرده‌اند.

مدیرکل سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه همواره در جلسات مرتبط با اهدای خون نام آریاساسول زبانزد همه مدیران و کارکنان این سازمان است، گفت: هر زمان مسئولین کشوری سازمان انتقال خون برای بازدید به استان بوشهر سفر می‌کنند، تمایل به بازدید از اهدای خون شهرستان عسلویه دارند تا از نزدیک شاهد ایثار این عزیزان باشند.

باستین از نیاز استان‌های همجوار به دریافت خون یاد کرد و افزود: استان‌هایی همچون خوزستان و هرمزگان که به‌دلیل سختی شرایط و گرمای شدید، اهدای خون برای شهروندان با دشواری همراه است، با وجود تعدد بیماران تالاسمی، دیالیزی و سرطانی به خون زیادی نیاز دارند و ما در استان بوشهر امکان کمک به این عزیزان را فرآهم می‌کنیم.

وی با اشاره به رفتار ویژه مدیریتی شرکت آریاساسول در اهدای خون تصریح کرد: نظم شرکت آریاساسول و رفتار تیم مدیریت در ایجاد انگیزه و اشتیاق برای اهدای خون در کارکنان برای کارمندان پایگاه انتقال خون شهرستان کنگان تحسین برانگیز است و جای تقدیر دارد.

در ادامه این جلسه از خدمات و حمایت‌های ارائه شده اخیر شرکت پلیمر آریاساسول برای احیا و تجهیز مرکز اهدای خون شهرستان کنگان، همچنین اقدام ایثارگرانه کارکنان در اهدای خون با اهدای لوحی قدردانی شد، همچنین حیدرزاده ضمن پیگیری موارد تعهد شده از جانب شرکت، برای رفع موانع دستوراتی را به واحدهای مربوطه ابلاغ کرد. روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه