// کد مطلب: ۱۵۶۴۶۴

آریاساسول

تجلیل از پزشکان آریاساسول به مناسبت روز پزشک

تجلیل از پزشکان آریاساسول به مناسبت روز پزشک
لینک کوتاه کپی شد

همزمان با بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک مدیر عامل شرکت پلیمر آریاساسول از پزشکان این شرکت تجلیل کرد.

در نخستین روز از ماه شهریور به مناسبت بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، محمدرضا حیدرزاده با حضور در کلینیک مجتمع آریاساسول با پزشکان این شرکت دیدار و از ایشان تجلیل کرد.

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول ضمن تبریک روز پزشک از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و تیم درمان این شرکت قدردانی کرد و گفت: تلاش‌ها و از خودگذشتگی پزشکان و پرستاران و کادر درمان را خصوصاً در شرایط بحرانی دوران کرونا در کنار کارکنان صنعت که بدون وقفه چرخ اقتصاد کشور به دست توانمند این عزیزان می‌چرخید، را هرگز فراموش نمی‌کنیم.

حیدرزاده با اشاره به پایش حفظ سلامت کارکنان مطابق با استانداردهای بین‌المللی در آریاساسول گفت: پایش، آزمایش‌های دوره‌ای و برنامه اقدام و عمل و درمان احتمالی توسط بخش بهداشت HSE نشان از تعهد و رسالت کادر درمان و پیشرو بودن آریاساسول در تمامی زمینه‌هاست.

وی از همکاری و حضور کادر درمان، بهداشت کار و محیط زیست واحد HSE شرکت با واحدهای فرایندی تقدیر کرد و گفت: با توجه به اهدافی که برای حجم تولید و ادامه فرایند کسب رکورد در زمینه‌های مختلف برای شرکت در سال جاری تعریف کرده‌ایم، انتظار داریم تیم پزشکی و کادر درمان نیز با رویکردی پیشگیرانه و با صبوری در کنار ارکان مختلف سازمان حضور موثر داشته باشد.

در پایان این دیدار حیدرزاده با اهداء لوح تقدیر و گل از پزشکان و کادر درمان آریاساسول تجلیل کرد. روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه