// کد مطلب: ۱۵۶۹۷۶

پتروشیمی بندر امام/

بازدید مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام‌ از خدمت رسانی به زائرین حسینی در مرز شلمچه

بازدید مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام‌ از خدمت رسانی به زائرین حسینی در مرز شلمچه
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام به همراه جمعی از مدیران ارشد گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فرمانداری بندرماهشهر، دادگستری و فرماندهی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر با حضور در مرز بین‌المللی شلمچه از خدمت رسانی مواکب به زائرین اربعین حسینی بازدید کردند.

به گزارش طلانیوز؛ شامگاه یکشنبه ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۲ مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، فرماندار، دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر با حضور در مرز بین‌المللی شلمچه از خدمت رسانی مواکب به زائرین اربعین حسینی بازدید کردند.

در این بازدید که تا ساعاتی پس از بامداد دوشنبه ۱۳ شهریور ماه ۱۴۰۲ به طول انجامید، مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام پس از حضور در موکب حضرت علی اکبر (ع) منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و گفتگوی با خادمین، از نحوه خدمت رسانی به زائرین بازدید بعمل آورد و خواستار سرعت بخشیدن به خدمت رسانی به زائرین و تسهیل روند جابجایی زائرین شد.

در ادامه این بازدید، گزارشی از خدمات شرکت پتروشیمی بندرامام از جمله در اختیار گذاشتن ۴۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس به منظور جابجایی زائرین، ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین لجستیک و کمک‌های نقدی و غیر نقدی ارائه و از مدیریت این شرکت به پاس خدمات ارایه شده تقدیر به عمل آمد.

گفتنی ست؛ پایانه مرز شلمچه که در جنوب غرب استان خوزستان واقع شده است همه ساله به عنوان یکی از گذرگاه‌های اصلی در ایام اربعین حسینی پذیرای صدها هزار زائر اباعبدالله الحسین (ع) است. روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه