// کد مطلب: ۱۵۱۶۹۳

رپرتاژ اگهی

با این انتخاب ثروتم از دارایی پدرم پیشی گرفت

با این انتخاب ثروتم از دارایی پدرم پیشی گرفت
لینک کوتاه کپی شد

با توجه به این‌ که پدرم سال ‌ها عمرش را در یک کسب‌ و کار سنتی قرار داده بود تا به ثروتی برسد. من تصمیم گرفتم با روش‌ های نوین کسب درآمد در این راه میانبر بزنم و در عرصه تجارت گام بردارم که با پیاده ‌سازی تکنیک ‌های جدید توانستم مسیر ثروت ‌سازی را کوتاه کنم و در عرض یک ‌سال با فروش محصولات خمیر خرما به ثروتی دست یافتم که از دارایی پدرم پیشی گرفت.

با توجه به این‌ که پدرم سال ‌ها عمرش را در یک کسب‌ و کار سنتی قرار داده بود تا به ثروتی برسد . من تصمیم گرفتم با روش‌ های نوین کسب درآمد در این راه میانبر بزنم و در عرصه تجارت گام بردارم که با پیاده ‌سازی تکنیک ‌های جدید توانستم مسیر ثروت ‌سازی را کوتاه کنم و در عرض یک ‌سال با فروش محصولات خمیر خرما به ثروتی دست یافتم که از دارایی پدرم پیشی گرفت.

خمیر خرما پیچ

خمیر خرما پیچ را می توان به عنوان مواد اولیه خوش طعم برای تهیه دسر های جامد و نیمه جامد بر پایه خرما به شمار آورد . خمیر خرما از بهترین و مرغوب ترین خرما هایی که در کشور وجود دارد تولید می شود . تهیه خمیر خرما بدین صورت است که ابتدا مقداری خرمای با کیفیت را تهیه کرده و آن را روی حرارت ملایم قرار می دهند سپس پوست و هسته آن را جدا می کنند و در نهایت با استفاده از چرخ آنها را به حالت له شده تبدیل در می آورند . با قرار دادن محتوا تولید شده در فضای سرد استحکام آن افزایش یافته و پس از گذشت 24 ساعت خمیر را بسته بندی کرده و به بازار ارسال می کنند.

خمیر خرما صادرات

قیمت خمیر خرما صادرات با توجه به کیفیت خرمای مصرفی و همچنین نوع بسته بندی آن تعیین می گردد . به دلیل ارگانیک بودن و طعم خوشمزه این محصول کشورهای زیادی خواستار خرید آن از ایران می باشند، از این رو بازار صادرات آن بسیار سود آور می باشد . قیمت این محصول با توجه به نوع خرما و نوع بسته بندی در حال حاضر در بازه قیمتی 55/000 الی 125/000 حتومان می باشد . با در نظر داشتن نوسانات در بازار کشور قیمت این محصول نیز با نوسان همراه است و ممکن است تغییر کند.

خمیر خرما کمربندی

قیمت خمیر خرما کمربندی در بازار فروش کشور در هر کیلو گرم بین 90.000 تا 150.000 تومان می باشد که عوامل یاد شده بدون شک در ایجاد این بازه ی قیمت تاثیر بسیار ویژه ای دارند . شما مشتریان ارجمند برای خرید عمده خمیر خرما از بهترین و معتبر ترین تولید کننده ی داخلی، می توانید از طریق شماره های ثبت شده در سایت فروش با همکاران ما در این بخش ارتباط بگیرید . پاسخ به 2 سوال درباره خمیر خرما کمربندی به این شرح می باشد. 1 : مدت نگهداری خمیر خرما کمربندی چه مدتی می باشد؟ این نوع خوراکی را می توانید در یخچال بیش از 6 ماه و در فریزر بیش از یک سال نگه داری کنید . 2 : انواع خمیر خرما کمربندی کدام است؟ این محصول در انواع طعم دار دارچینی، هل دار و زنجبیلی تولید می شود.

با این انتخاب ثروتم از دارایی پدرم پیشی گرفت

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه