// کد مطلب: ۱۵۱۶۹۸

رپرتاژ اگهی

زندگی خود را با شغل جدیدم توسعه دادم

زندگی خود را با شغل جدیدم توسعه دادم
لینک کوتاه کپی شد

همانطور که گفتم سلامت روان اهمیت بسیار بالایی برای افراد موفق دارد. من با تجارت جدای از سود و درآمد بالا توانستم نحوه درست زندگی کردن را بیاموزم و در کنار رشد مالی رشد شخصیی نیز داشته باشم.

تجهیزات آبیاری بارانی

نکته مهم که باید هنگام خرید تجهیزات آبیاری بارانی مدنظر قرار گیرد داشتن اطلاعات درباره مساحت زمین مورد آبیاری و جنس خاک آن می باشد.

خرید تجهیزات آبیاری بارانی همواره مهمترین دغدغه کشاورزان در فصل کاشت بوده است زیرا استفاده از این سیستم بر راندمان محصول اثر گذار می باشد.

بهتر است به منظور اطمینان از کیفیت، آن را فروشگاه های معتبر و افراد متخصص خریداری نماییم تا محصولی متناسب با نیازمان و با کیفیت خریداری داشته باشیم.

حتماً به برند تولید کننده و ضمانت نامه های لازم دقت کافی را داشته باشید و در مورد آن از فروشنده سؤال بپرسید.

تجهیزات آبیاری زیر سطحی

از آنجایی که این تجهیزات آبیاری زیر سطحی هر کدام دارای برند و جنس های متفاوت هستند.

در نتیجه نوع و شرکت تولیدی، ساخت داخل یا خارج، نوع مواد اولیه برای ساخت مثلا لوله های اتصال یا pvc می توانند روی ارزش مالی این محصولات تاثیر گذار باشند.

نوع پمپ، ظرفیت آن هم بی تاثیر بر قیمت تجهیزات آبیاری زیر سطحی نیست، راه اندازی کل این سیستم مخصوصا بخش تصفیه آب بسیار هزینه بر است.

برآورد قیمت لوله آبیاری زیر سطحی تنها بین 35 هزار الی 170 هزار تومان متغییر است.

بهترین کار این است با کارشناسان تماس بگیرید تا مشاوره تخصصی تری داشته باشید.

تجهیزات آبیاری قطره ای

تجهیزات آبیاری قطره ای به دلیل بهره بردن از فناوری جدید، طرفداران بسیاری در صنعت کشاورزی دارد؛ بنابراین لازم است به هنگام خرید تجهیزات آبیاری قطره ای فاکتورهایی را درنظر داشته باشیم.

تعیین مکان موردنظر برای تهیه تجهیزات بسیار مهم است؛ در صورت استفاده در مزارع و باغات بزرگ، لوله های آبیاری با شماره بالاتر و در برای استفاده در باغچه منزل لوله های پلی اتیلن شماره 16 نیز پایخگو نیاز شما خواهد بود.

تشخیص کیفیت و استاندارد بودن تجهیزات و وسایل آبیاری قطره ای برای دوام و استفاده طولانی در سال های متمادی یک فاکتور مهم هنگام خرید است .

زندگی خود را با شغل جدیدم توسعه دادم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه