// کد مطلب: ۱۶۰۹۶۵

فروش فوق العاده سایپا | فروش ویژه سایپا | فروش جدید سایپا

فروش فوق العاده سایپا آغاز شد | فروش ناگهانی ۵ محصول سایپا

فروش فوق العاده سایپا آغاز شد | فروش ناگهانی 5 محصول سایپا
لینک کوتاه کپی شد

فروش فوق العاده سایپا در روز پنجشنبه آغاز شد .

فروش فوق العاده سایپا در سال جاری در دوره های مختلف شروع شده است که مورد استقبال مردم قرار گرفته است فروش فوق العاده سایپا همیشه با استقبال خوبی مواجه شده است . فروش فوق العاده سایپا اکنون با 5 محصول در سایت سامانه یکپارچه آغاز شده است . برای ثبت نام در فروش فوق العاده سایپا می توانید به سایت مراجعه کنید .

 

به تازگی ۵ محصول سایپا به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی اضافه شده است. محصولات کوییک GXR تیپ L، کوییک GX تیپ L، ساینا S تیپ DA، ساینا S استاندارد ۸۵ گانه و شاهین اتوماتیک خودروهایی هستند که به سامانه اضافه شده اند. در این لیست ساینا S تیپ DA با دو آیتم دیده می‌شود و هنوز مشخص نیست این خودرو به اشتباه دو بار تکرار شده یا تفاوتی بین این دو تیپ وجود دارد. 

فروش فوق العاده سایپا

توجه داشته باشید که وضعیت عدم عرضه برای خودروهای جدید سایپا درج شده است و این بدان معناست که عرضه این خودروها در دور بعدی (که هنوز تاریخ آن مشخص نیست) رقم خواهد خورد. نکته جالب اینجاست که در ظاهر ۵ محصول به سامانه عرضه وارداتی‌ها اضافه شده اما در واقع تنها سه مدل مدل شاهین اتوماتیک، کوییک و ساینا به به سامانه آمده‌اند.

 

قیمت‌گذاری دستوری از یک طرف و شرایط نامناسب تامین قطعات از طرف دیگر باعث شده تا سایپا تیپ‌های مختلف و گوناگونی را از یک خودرو با پسوندهای مختلف به عرضه برساند. البته در جزئیات تغییراتی در این محصولات دیده می‌شود اما در عمل این دو خودرو همان کوییک و ساینا هستند.

فروش فوق العاده سایپا

احتمالا به‌زودی زمان عرضه جدید در سامانه یکپارچه مشخص خواهد شد و این احتمال هم وجود دارد که محصولاتی از ایران‌خودرو هم به سامانه اضافه شوند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه