جوایز جشنواره اصناف بانک تجارت هیجان انگیزتر شد

استقبال مشتریان و اصناف از جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف، تعداد جوایز کمک هزینه سفر هیجان انگیز این جشنواره را از ۳ به ۱۰ جایزه افزایش داد
جوایز جشنواره اصناف بانک تجارت هیجان انگیزتر شد

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف برای مشتریان بخش اصناف و پرسنل بانک از ابتدای تیرماه تا پایان شهریور 1401 با 10 جایزه کمک هزینه سفر هیجان انگیز و هزاران جایزه ارزنده دیگر در سراسر کشور در حال برگزاری است.

مشتریان بخش اصناف برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه ویژه سفر هیجان‌انگیز باید 1000 امتیاز و برای ورود به قرعه‌کشی سایر جوایز ارزنده این جشنواره حداقل 200 امتیاز کسب کنند.

دیگران چه می خوانند:

افتتاح حساب 10 امتیاز، داشتن حداقل 10 تراکنش کارتخوان فروشگاهی در ماه 20 امتیاز، انجام دست کم پنج تراکنش همراه‌بانک 20 امتیاز و ماهانه پنج تراکنش اینترنت بانک 10 امتیاز، مشتریان دارای دسته چک 30 امتیاز، هر یک میلیون ریال میانگین موجودی حساب دو امتیاز و هر پنج میلیون ریال تراکنش خرید کارتخوان فروشگاهی یک امتیاز را برای مشتریان در بر خواهد داشت.

تمامی واحدهای صنفی فعال کشور در گروه‌های تولید، توزیعی و خدمات و رسته‌های گوناگون آن‌ها که مشتری بانک تجارت به شمار می‌روند می‌توانند با افزایش امتیاز از روش‌های فوق شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز این جشنواره افزایش دهند.

مشتریان بانک و همکاران می‌توانند برای اطلاع از جزئیات طرح و کسب اطلاعات تکمیلی به پایگاه اینترنتی بانک تجارت مراجعه کرده و یا از طریق برقراری تماس با مرکز ارتباط مشتریان بانک به شماره 1554 و مرکز ارتباط با مشتریان ایران کیش به شماره 1668 کسب اطلاع کنند.

جوایز جشنواره اصناف بانک تجارت هیجان انگیزتر شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟