پیام مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

مدیرعامل شرکت ملی پست با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک و یاد وخاطره شهدای والامقام دفاع مقدس علی الخصوص شهدای گرانقدر شبکه پستی کشور را گرامی داشت.
پیام مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

به گزارش دفتر ارتباطات شرکت ملی پست؛ محمود لیائی به مناسبت گرامیداشت «هفته دفاع مقدس» پیامی صادر کرده است که متن آن به شرح زیر است: 

بازهم در دل جنون آغاز شد
 زخم میدان‌های مین ابراز شد
بازهم مجنون لیلایی شدیم  
بعد عمری باز شیدایی شدیم 

دیگران چه می خوانند:

هشت سال دفاع مقدس حدیث ماندگار پایداری، دلاوری و فداکاری ملتی است که در راه دفاع از مکتب انقلاب و میهن اسلامی خویش قله های بلند شهادت و رشادت را در نور دید و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشت.
تحمیل جنگ هشت ساله به ایران دومین موج اتحاد و حرکت مردمی را در پی داشت که برای آزاد زیستن بهای بسیاری را پرداخته بودند و در این عرصه با ایمانشان چنان به مبارزاتشان بعد معنوی بخشیدند که ازدل مرارت های بیشمار جنگ ارزش هایی چون شرافت، ایمان، عشق، شجاعت، تدبیر و ایثار تبلور یافت. مرزهای جنوب و غرب کشور هرچند تا دیرزمانی به قربانگاه پاکترین فرزندان این دیار بدل گشت ولی ایمان و قدرت روح والای آنان، این خاک را به مکانی مقدس تبدیل کرد که تا امروز سایه حضورشان در آنجا موج می زند و خاک، عطر خود را از وجود آنان وام دارد.
دفاع مقدس یکى از درخشان ترین صحنه هاى نقش آفرینى ملت مسلمان ایران است و هنوز ناگفته هاى بسیارى دارد که لازم است بیان شود تا نسل هاى آینده با ایثار و فداکارى ملت ایران و رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند. 
هفته بزرگداشت "دفاع مقدس" فرصت ارزشمند و مغتنمی برای تعلیم آموزه های شهدا و ایثارگران و مرور خاطرات و حماسه های سرداران دلیر جبهه های حق علیه باطل است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس، خصوصا شهدا و ایثارگران شبکه پستی کشور توفیق روز افزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی را در پاسداری و ادامه این مسیر پرافتخار از خداوند منان مسئلت می نمایم.

پیام مدیرعامل شرکت ملی پست به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟