بچه اول بازیگر سریال ستایش بعد از پنج سال انتظار بدنیا آمد | نرگس محمدی بچه دار شد

تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که حرف و حدیث های فراوانی به دنبال داشت .
بچه اول بازیگر سریال ستایش بعد از پنج سال انتظار بدنیا آمد | نرگس محمدی بچه دار شد

به گزارش طلانیوز : نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش با انتشار یک عکس در اینستاگرام با یک کودک حسابی خبرساز شد . شایعه بچه دار شدن نرگس محمدی بازیگر نقش اول سریال ستایش به سرعت پخش شد اما این شایعه حقیقت ندارد و نرگس محمدی بچه دار نشده است . پیش از این شایعات زیادی در مورد بازیگر سریال ستایش مطرح شده بود که هیچکدام واقعیت نداشت و تکذیب شد . 

 

دیگران چه می خوانند:

ماجرای ازدواج علی اوجی و همسرش نرگس محمدی
در بین هنرمندان ایرانی، کم نیستند کسانی که شریک زندگی خود را از دنیای هنر انتخاب کرده و زندگی مشترک خود را اینگونه رقم زده‌اند. نرگس محمدی و علی اوجی یکی از شناخته‌شده‌ترین زوج هنری‌اند که ماجرای ازدواج بامزه ای دارند. علی اوجی که با بازی در فیلم های مهران مدیری به شهرت رسید، ماجرای ازدواجش نیز به نوعی به مهران مدیری و برنامه دورهمی مربوط می شود، در ادامه این بخش از نمناک به ماجرای خواستگاری متفاوت علی اوجی از نرگس محمدی می پردازیم.

خواستگاری علی اوجی از نرگس محمدی در حرم امام رضا
علی اوجی و همسرش نرگس محمدی در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور یافتند و ماجرای بامزه ازدواجشان را بازگو نمودند. علی اوجی بازیگر طناز فیلم درحاشیه در جواب سؤال مجری برنامه (چطوری تقاضای ازدواج کردی؟) گفت:

رفتیم با هم سر یه تئاتری مشهد، لاله اسکندری دوست صمیمی ماست، با خواهر نرگس جون که خواهش کردیم بیان، رفتیم داخل حرم یه جایی گوشه ای پیدا کردیم و لاله ما رو ماسکه کرد و پوشش داد.

نرگسم گفت چرا اینجوری می کنی؟ چی شده؟ و... همان موقع ناقوس ساعت به صدا در اومد، من درخواست ازدواج کردم ازشون و حلقه رو تقدیم کردم، نرگس گریه کرد و...

بچه اول بازیگر سریال ستایش بعد از پنج سال انتظار بدنیا آمد | نرگس محمدی بچه دار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟