// کد مطلب: ۱۶۰۴۷۹

بانک شهر

پیگیری تأمین بیش از ۱۰۰ دستگاه واگن برای خطوط ریلی/ تزریق مالی به پروژه‌های مدیریت شهری شیراز

پیگیری تأمین بیش از ۱۰۰ دستگاه واگن برای خطوط ریلی/ تزریق مالی به پروژه‌های مدیریت شهری شیراز
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بانک شهر در دیدار با مدیران ارشد شهری کلا‌شهر شیراز، با تأکید بر تعامل مثبت شهرداری و این بانک برای افزایش همکاری های فی‌مابین گفت: برای تأمین بیش از ۱۰۰ دستگاه واگن برای خطوط ریلی کلان‌شهر شیراز با عاملیت بانک شهر پیگیری خواهیم کرد.

دکتر سید محمدمهدی احمدی گفت: با رفتار عادلانه‌ای که شهرداری شیراز داشته است، سعی کرده‌ایم که در حوزه بانکی بهترین سرویس‌ها را برای تزریق مالی به پروژه‌های مدیریت شهری داشته باشیم.

وی درباره تخصیص اعتبار در خصوص مترو شیراز افزود: بانک شهر دغدغه این موضوع را دارد و امید است در این زمینه شهر شیراز سهم خوبی را دریافت کند.

احمدی بیان کرد: برای تأمین بیش از ۱۰۰ دستگاه واگن برای خطوط ریلی کلان‌شهر شیراز با عاملیت بانک شهر پیگیری خواهیم کرد.

سید ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز ابراز امیدواری کرد: همکاری بانک شهر و شهرداری شیراز استمرار داشته باشد و شورای اسلامی شهر در این زمینه تسهیل‌گر و یاری کننده خواهد بود.

شهردار کلان‌شهر شیراز هم در ادامه با بیان اینکه مدیریت شهری شیراز همواره همراه بانک شهر بوده است و خوشبختانه وضعیت این بانک‌ خیلی خوب است، افزود: ارتباط بانک شهر با شهرداری‌ها که سهام‌دار هستند، ارتباطی مثال‌زدنی است.

محمدحسن اسدی با اشاره به عملکرد خوب بانک شهر در ارتباط با شهرداری شیراز گفت: در حوزه حمل‌ونقل عمومی نیز هزار دستگاه تاکسی با عاملیت بانک شهر به زودی وارد این کلانشهر می‌شود.

اسدی افزود: همچنین با عاملیت بانک شهر در فروش اوراق مشارکت در موارد مختلف مانند خرید مصالح و… همکاری داشتیم و از روز اول که شروع کردیم تا الان این همکاری ادامه دارد.

بنابه اظهار وی؛ براساس برنامه‌ریزی‌ها نزدیک به یک سوم طرح ها محقق شده است و مابقی نیز محقق خواهد شد.

شهردار شیراز بیان کرد: عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی نیز نشان از تلاش است و درحالی با بودجه ۶ هزار میلیارد تومانی شهر را تحویل گرفتیم، امروز رشد ۴۰۰ درصدی یافته است.

اسدی ادامه داد: در شهر شیراز براساس بودجه ۲۰ هزار میلیارد تومان کار عمرانی انجام می‌دهیم و اجرای پروژه‌ها با همراهی بانک شهر بوده است.

وی بیان کرد: با حجم کار بالا در کلانشهرها امروز نتایج خوبی از همکاری با بانک شهر حاصل شده است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه