// کد مطلب: ۱۵۸۸۴۷

در اولین اجلاس جهادگران اقتصادی ایران صورت گرفت:

تجلیل از مدیرعامل بیمه البرز به عنوان جهادگر اقتصادی

تجلیل از مدیرعامل بیمه البرز به عنوان جهادگر اقتصادی
لینک کوتاه کپی شد

با حضور رییس قوه قضائیه و فرمانده کل نیروی انتظامی کل کشور از مدیرعامل بیمه البرز به عنوان جهادگر اقتصادی تجلیل شد.

در اولین اجلاس جهادگران اقتصادی ایران با عنوان همگامان پلیس امنیت اقتصادی (همپا) از موسی رضایی، مدیرعامل بیمه البرز به عنوان جهادگر اقتصادی قدردانی شد.

در این همایش که رییس قوه قضائیه، وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، فرمانده کل نیروی انتظامی کشور، رییس پلیس امنیت اقتصادی و بخشی از سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در آن حضور داشتند، شرکت بیمه البرز تنها شرکت بیمه ای بود که مدیرعامل آن به خاطر فعالیت های جهادی مستمر در صنعت بیمه و نقش آفرینی در دیپلماسی اقتصادی کشوربه عنوان جهادگر اقتصادی مورد تجلیل قرار گرفت.

سردار احمدرضا رادان  در این همایش با اشاره به این که امنیت و اقتصاد نقش کلیدی در توسعه کشور دارند و مکمل یکدیگرند، گفت:  اگر امنیت سرمایه گذران تامین نشود توسعه اقتصادی کشور دچار مشکل خواهد شد از این‌رو می‌توان گفت که پلیس،  سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و کارآفرینان در کنار هم می‌توانند موفق باشند.

سردار حسین رحیمی، رییس پلیس امنیت اقتصادی نیز در اولین اجلاس جهادگران اقتصادی ایران همپا (همگامان پلیس امنیت اقتصادی) با بیان این که پلیس اصلی‌ترین رکن برقراری نظم و امنیت در کشور است و باید فضایی امن برای فعالیت های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی فراهم سازد گفت: اساسی‌ترین هدف تشکیل پلیس امنیت اقتصادی، ایجاد امنیت باثبات و پایدار در فضای کسب و کار از نقطه صفر مرزی تا عمق شهرها است. روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه