منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام

۱۰۰ نفر از اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه هوایی پیام ثبت نام کردند

۱۰۰ نفر از اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه هوایی پیام ثبت نام کردند
لینک کوتاه کپی شد

رییس کمیته تبلیغات، رسانه و تشریفات نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام عنوان کرد: تاکنون حدود 100 نفر از خبرنگاران و تصویربرداران در سطح ملی و استانی، برای پوشش اخبار این نمایشگاه، اعلام آمادگی و ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، سید مهدی جعفری افزود: با هدف تعامل بهتر، برنامه‌ریزی منظم، تامین امکانات مورد نیاز و همچنین اختصاص جایگاه ویژه برای اطلاع‌رسانی دقیق و گسترده، ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در این نمایشگاه از 30 دی ماه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 100 خبرنگار و تصویربردار در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام، ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: حضور اصحاب رسانه در این نمایشگاه با ارایه معرفی‌نامه معتبر از سوی رسانه و پس از ثبت‌نام، مقدور می‌باشد.

مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه ثبت‌نام از اصحاب رسانه تا هجدهم بهمن 1402، ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: هرگونه فعالیت خبرنگاران در این نمایشگاه منوط به ثبت‌نام و دریافت مجوز از کمیته رسانه و تبلیغات خواهد بود.

لازم به ذکر است، اصحاب رسانه برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام، می‌توانند با شماره تلفن‌ 02633266130 و یا شماره همراه 09359515904 تماس حاصل نمایند.

نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از 16 تا 19 اسفند 1402 به میزبانی فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار خواهد شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه